Chcesz sprzedać złom, metale szlachetne w najlepszej cenie?
Skontaktuj się już teraz! Zadzwoń
Zadzwoń
17 250 07 09
argonium

Złom i skup złomu

2020-05-20Masz w domu mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Przyszedł czas na letnie porządki. Wyrzuć więc z garażu wszystkie niepotrzebne metalowe rzeczy na złom. Dowiedz się, gdzie jest punkt zbierania złomu w twoim mieście i wywieź do niego zbędny złom. Możesz również zadzwonić do firmy i ona sama przyjedzie po złom. Dodatkowo zbierając złom chronisz środowisko.

 

Pamiętaj, nigdy nie wyrzucaj niepotrzebnego złomu ani żadnych śmieci do lasu, na łąki lub do zwykłych koszy na śmieci.

 Recykling oraz odzysk odpadów metalowych przyczynia się do ochrony środowiska. Dzięki temu dbamy o nasze wnuki już teraz. Również z punku ekonomicznego recykling złomu jest dla nas opłacalny, gdyż przetworzone rzeczy, ponownie użyte są tańsze. Rodzaj złomu nadający się to recyklingu, to miedź, mosiądz, cynk, brązy, ołów, aluminium, stal nierdzewną oraz żeliwo. Na złom można oddać również kable, transformatory, silniki i inne urządzenia należące do rozbiórki, typu stara pralka, stara lodówka.

Pozbycie się z domu złomu, to również lekcja dla najmłodszych. Możesz pokazać synowi i córce lub wnuczkowi i wnuczce jak ważne jest dbanie o środowisko. Opowiedz najmłodszemu w rodzinie jakie korzyści płyną z takiego postępowania i przekonaj ją, że warto dbać o środowisko. Kiedy wywieziesz z domu złom na skup złomu, zrobisz duży krok dla potomności, a dodatkowo zarobisz pieniądze. 

Obecne czasy bardzo często zmuszają nas do poszukiwania różnych dodatkowych sposobów zarobienia pieniędzy. Niestety nie każdy ma dziś pracę, a nawet jeżeli jesteśmy zatrudnieni, to otrzymywana pensja nie zawsze jest satysfakcjonująca. W takich przypadkach należy zastanowić się w jaki inny sposób można byłoby zdobyć potrzebne pieniądze.

Jednym z wyjść, które cieszy się sporą popularnością, jest skup srebra  lub skup złota. Jeżeli posiadamy zrobioną z tego metalu szlachetnego biżuterię, możemy wybrać się do najbliższych sklepów jubilerskich i zapytać, czy istnieje szansa na sprzedanie w nich tych przedmiotów. Jeżeli okaże się to możliwe, a cena będzie nam odpowiadała, powinniśmy to zrobić. Jednak jeżeli nie znajdziemy tego typu działalności w najbliższej okolicy, należy zainteresować się usługami, jakie świadczy internetowy skup srebra.

Jest to bowiem nie tylko skuteczne, ale również bardzo proste i wygodne rozwiązanie, dla wszystkich którzy potrzebują pieniędzy w krótkim czasie. Jednak zanim przystąpimy do transakcji, powinniśmy dokładnie zapoznać się z regulaminem, który zawiera wszelkie szczegółowe informacje dotyczące tego, w jaki sposób działa taki skup srebra, co powinniśmy po kolei zrobić oraz jakie są warunki podjęcia współpracy, zastrzeżenia prawne czy możliwość wycofania się z transakcji.

Notowania surowców

Wartość (PLN)
Zmiana (%)
7417,69
-0,28%
32873,54
-0,01%
86,35
-0,57%
5083,86
-1,34%
3601,77
-0,55%
81288,23
-0,44%
8544,67
-0,25%
8778,14
0,00%
9329,29
+0,76%
14,93
0,00%


Powiązane aktualności

Złom wsadowy a niewsadowy – jaka różnica?
Złom wsadowy a niewsadowy – jaka r...
Spośród złomu stalowego, który okazuje się być niezwykle pożądanym surowcem chętnie przyjmowanym przez placówki skupu złomu wyróżnia się dwa główne rodzaje – jednym z nich jest złom wsadowy, drugim nato
2012-06-22
Ceny złomu stalowego wysoko w górze
Ceny złomu stalowego wysoko w górz...
Obecnie stawki obowiązujące za złom stalowy prezentują się na szczególnie wysokim poziomie. Jak podają specjaliści z branży rynku złomu tenże dział rozwija się obecnie bardzo prężnie oraz dynamicznie. W związku z rosnącym popytem
2012-06-26
Oszustwa złomowe nadal modne
Oszustwa złomowe nadal modne...
Według danych opublikowanych przez Puls Biznesu, na terenie Polski działa wiele różnych, nieuczciwych podmiotów gospodarczych, które to wymigują się regularnie od uiszczania stosownych opłat za obowiązujące stawki podatkowe. Jak te
2012-07-10
Co zrobić ze zniszczonym autem?
Co zrobić ze zniszczonym autem?...
Jeżeli posiadasz niesprawny już samochód nie powinieneś decydować się pochopnie na jego oddanie na wysypisko śmieci zaś rozważyć czy nie lepszym rozwiązaniem byłaby sprzedaż niedziałającego już pojazdu skupom złomu. Co z tego mamy? &
2012-07-23